ژانویه, 2018 No Comments ایزو 9001

آیا برای پیاده سازی استاندارد ایزو 9001 نیاز به یک راهنما و مشاوره داریم یا این که خودمان به تنهایی می توانیم این استاندارد مهم را در سازمان اجرایی کنیم؟
ایزو 9001 مهم ترین استاندارد مربوط به حوزه ایزو است، به طوری که از این استاندارد برای تهیه و تدوین دیگر استانداردهای مرجع نیز استفاده می شود. دلیل مادر بودن این استاندارد را به اصول هشت گانه ای می دانند که در این استاندارد گنجانده شده است اصولی که هر کدام از آن ها برای پیاده سازی قاعده خود را دارد. برای پیاده سازی این استاندارد قطعا نیاز به یک مشاور و راهنما داریم تا بتوانیم اصول را به درستی پیاده سازی کنیم، متاسفانه شاهد آن هستیم که برخی از سازمان ها خودشان ایزو 9001 را پیاده سازی می کنند که این امر کاملا اشتباه است.

مشاوره ایزو 9001

برای مشاوره ایزو 9001 کافی است، شرکت های متنوعی در تهران و دیگر شهرستان ها هستند که قادر میباشند این استاندارد را برای شما پیاده سازی کنند، اما شما می توانید کار پیاده سازی را به شرکتی واگذار کنید که به نظریات شما نزدیک می باشد و این که بندهایی که در قرار داد ذکر شده است را بتوانند به اجراء بگذارند و در قبال آموزش هایی که قرار است به سازمان بدهند مسئولیت پذیر باشند و هم چنین پیگیری مناسبی را تا مرحله اتمام مشاوره و پیاده سازی داشته باشند. برای گرفتن گواهینامه ایزو سه مرحله باید در سازمان ها انجام بگیرد که شامل:

  • مرحله عقد قرار داد و شناخت سازمان از طرف مشاورین
  • مرحله مشاوره و پیاده سازی ایزو
  • مرحله ممیزی مراقبتی و داخلی

برای دریافت این استاندارد و هم چنین گواهینامه مربوط به آن می توانید از طریق شماره های زیر و یا شماره های قرار داده شده در سایت کار خود را پیگیری کنید.

تگ ها

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *