درباره ما

اهداف ما

افزایش آموزش مدیریتی در جامعه

بالا بردن آموزش برتر در تمامی سطوح جامعه بدون این که نیاز باشد تا افراد در شهر و روستاهای کوچک برای گذراندن آموزش های مدیریتی به شهرهای بزرگ به خصوص به تهران بیایند. Read More

تبدیل به برند برتر آموزش مدیریت

یکی از اهداف تیم حرفه ای سازمان ما، تبدیل شدن به قابل اعتمادترین سازمان کشور در زمینه آموزش های مهندسی و مدیریت است و در این راستا از مشورت بزرگان صنعت کشور همیشه بهره خواهیم برد. Read More

چشم انداز سازمان

شناخته شدن سازمان ما به عنوان یکی از برندهای مشهور مدیریتی کشور، یکی از بزرگ ترین چشم اندازهای سازمان است، هم چنین در صدد هستیم تا توان مشاوره های مدیریتی خود را به کشورهای صنعتی همسایه نیز ارائه کنیم تا اولین سازمان مدیریتی باشیم که به سازمان های داخلی کشور اکتفا نکرده است.
هم چنین تلاش خواهیم کرد تا بزرگ ترین و با کیفیت ترین شرکت ایران در زمینه مشاوره و آموزش، استاندارد های ایزو چه به صورت حضوری و چه غیر حضوری تا دو سال آینده شویم.

جزئیات بیشتر
  • دیدگاه ما بر اساس نظرات و احترام به مشتریان بنا نهاده شده است و در صدد هستیم تا به مشتریان وفادار سازمان تخفیفات اساسی اعمال کنیم تا در این راستا همیشه مشتریان خود را راضی نگه داریم و بر این نظر واقف هستیم که تمامی سازمان ها نیاز شدیدی به مشتریان خود دارند و بر طبق اصول استاندارد ایزو 10004، همیشه باید نیازهای مشتریان خود را بسنجیم.

  • پایبند بودن بر قراردادی که با سازمان ها برای مشاوره های مدیریتی و کیفیتی می بندیم و هم چنین جوابگو بودن 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل نیز یکی از ماموریت های مهم تمامی افراد سازمان است تا در این راستا همیشه رضایت مشتریان را جلب کنیم.
    هم چنین برای آموزش های غیر حضوری، همیشه سعی خواهیم کرد در طول دوره آموزشی، به صورت رایگان به متقاضیان عزیز مشاوره بدهیم و آن ها را در این زمینه راهنمایی کنیم تا راحت تر بتوانند در آزمون موفق شوند و گواهینامه های مدیریتی و کیفیتی را دریافت کنند

  • Digiwp دور از شعار ” بهترین مرجع خدمات وردپرسی ” به صورت حرفه ای آموزش ها و خدماتی را مبری از تجازی سازی و بدون هیچ چشم داشتی برای کاربران خود برنامه ریزی کرده و جزو مهمترین هدف های این مجموعه می باشد. تا با دیگر سایت های رقیب تفاوت اساسی داشته داشته باشیم که حتی به چشم دیدنی باشد..

    Digiwp دور از شعار ” بهترین مرجع خدمات وردپرسی ” به صورت حرفه ای آموزش ها و خدماتی را مبری از تجازی سازی و بدون هیچ چشم داشتی برای کاربران خود برنامه ریزی کرده و جزو مهمترین هدف های این مجموعه می باشد. تا با دیگر سایت های رقیب تفاوت اساسی داشته داشته باشیم که حتی به چشم دیدنی باشد..

  • همیشه یک سازمان حرفه ای باید پیشنهاداتی به مشتریان خود ارائه کند که مورد قبول آن ها باشد، یکی از پیشنهادات مهمی که ما به شما عزیزان می خواهیم در راستای آموزش های غیر حضوری سازمان ارائه کنیم بهره بردن از الزامی است که بیشتر از سایر الزامات به یادگیری آن نیاز دارید، که تمامی الزامات استاندارد به صورت کامل در فروشگاه سایت بارگذاری خواهند شد.
    در صورت رضایت می توانید آموزش های دیگر را با کدهای تخفیفی که به شما داده خواهد شد به صورت مبلغی بسیار پایین به دست بیاورید و به راحتی تمامی استانداردهای ایزو و دیکر تکنیک های مهندسی صنایع را در این سایت و با سرمایه ای اندک فرا بگیرید.