🔹 مجموعه آروین ایزو شما را به ارائه بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گواهینامه ایزو می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
گرفتن ایزو 9001

شرایط گرفتن ایزو 9001

آنچه در این مقاله می خوانید ....

سازمان های تولیدی و خدماتی باید بدانند که گرفتن استاندارد ایزو 9001 شرایطی را دارد تا بتوان به درستی الزامات آن را پیاده سازی کرد.
اما این شرایط چیست و اگر شرکت ها آن را به درستی را رعایت نکنند چه مشکلی ممکن است پیش بیاید؟ در این متن می خواهیم به مهم ترین شرایطی که باید برای اخذ ایزو 9001 به وجود بیاید اشاره ای کنیم.

ایزو 9001

ایزو 9001 شناخته شده ترین استانداردی است که تاکنون در تمامی سازمان ها به اجرا درآمده است. دلیل اهمیت بالای این استاندارد برمی گردد به نظم بخشیدن به تمامی دپارتمان های سازمان. به فرض مثال یکی از الزامات مهم استاندارد قسمت ردیابی خرابی های سازمان است که این مورد تنها مربوط می شود به خط تولید سازمان و به دیگر دپارتمان های سازمان کاری ندارد. اما این تنها دلیل با اهمیت بودن ایزو 9001 نیست بلکه در این استاندارد به صورت کامل هفت اصل سیستم مدیریت کیفیت وجود دارد که برای بالا رفتن سیستم کیفیت خدمات و محصولات سازمان مفید است. بهبود، مشتری مداری، اثربخشی، کارایی، عدم انطباق و ردیابی از مستندات مهم استاندارد ایزو 9001 است.

اما برای گرفتن ایزو 9001 باید یک سری شرایط به وجود بیاید وگرنه ممکن است پیاده سازی آن با مشکل مواجه شود. مهم ترین اصل گرفتن ایزو، دادن تمامی اطلاعات مربوط به سازمان به مشاورین ایزو 9001 است. به فرض مثال در قسمت حسابداری سازمان برای این که کنترل دقیقی بر روی انباری سازمان انجام بگیرد باید حسابدار سازمان تمامی لیست ورودی و خروجی را به مشاور بدهد تا کارشناس ایزو بتواند با استفاده از مستندات ایزو 9001، فرم های ورود و خروج محصولات و مواد اولیه را تهیه کند و هم چنین سیستم کنترل موجودی و میزان سفارش اقتصادی را به مسئول انبار و یا حسابدار سازمان آموزش دهد.

معمولا بعد از دادن اطلاعات درست به مشاور ایزو 9001 مهم ترین بحث دیگر برای گرفتن ایزو 9001، بر می گردد به همکاری تمامی پرسنلین و کارکنان سازمان در قبال سیستم مدیریت کیفیت سازمان، برای این کار باید خط مشی سازمان تدوین شود و در نقاط حساس سازمان نصب گردد تا مدیران سازمان با مشاهده آن بتوانند در سمت اهداف سازمان گام بردارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پیاده سازی ایزو 9001 می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس: 09902702205

مهندسین مشاورین آروین ایزو

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

🔹 مجموعه آروین ایزو شما را به ارائه بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گواهینامه ایزو می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آروین کریمی پور
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09902702205
telephone icon تلفن ثابت: 08733289222
whatsapp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
email icon ایمیل: info@arviniso.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *