اخذ ایزو در مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

هزینه ایزو در مشهد
اخذ ایزو مشهد

یکی از شهرهای مهم کشور در قبال اخذ استاندارد های ایزو، مشهد است که ماهیانه تعداد زیادی از شرکت ها برای دریافت ایزو با ما ارتباط می گیرند.
دلیل بالا رفتن تقاضای ایزو در مشهد به نسبت سایر شهرهای ایران، وجود افرادی تحصیل کرده و نخبه در شرکت های دانش بنیان این استان است که سبب شده است دلیل گرفتن ایزو را برای صنعت مربوطه حس کنند.
شاید اگر شرکت های صنعتی مجبور به کاری نشوند هزینه ای صرف نمی کنند و تعداد محدودی از شرکت های خودروسازی و نفت و گاز هستند که ناچار به دریافت ایزو می باشند، مابقی شرکت ها، اختیاری ایزو را دریافت می کنند.
اما اگر به خصوصیات استاندارد های ایزو بنگریم متوجه می شویم که دریافت ایزو می تواند امور تعمیرات و نگهداری ماشین آلات و دستگاه ها را تا حد زیادی کاهش دهد، که این خود باعث کاهش هزینه ها می شود.
اگر ایزو دریافت کنیم، باعث می شود که فرآیندهای داخلی سازمان نظم بهتری پیدا کند و دیگر نیاز نباشد که برای انجام دادن کاری که روزهای قبل هم مشابه آن را در سازمان انجام دادیم ساعت ها وقت و انرژی بگذاریم و در آخر احتمال دارد آن کار را به اشتباه انجام دهیم.

ایزو در مشهد

هزینه ایزو در مشهد

اگر به دنبال این هستید که بدانید هزینه ایزو در مشهد چقدر است باید از اطلاعات این سایت استفاده کنید. دو دسته ایزو داریم که برای دریافت آن می بایست تعیین کنید کدام یک از این ایزوها را می خواهید.

  • ایزو با اکریشن بادی خصوصی
  • ایزوی اکریشن بادی دولتی

شرکت مشاورین آروین ایزو هر کدام از این روش ها را برای شما انجام می دهد. در ارتباط با اکریشن بادی باید بگوییم سازمانی است که ایزوی بین المللی تحت اعتبار آن درآمده. بسیاری از اکریشن بادی های دولتی تحت اعتبار سازمان تایید صلاحیت ایران است و هزینه ای به مراتب بیش تری را دارند. هم چنین دریافت ab دولتی نیاز به چندین ماه مشاوره حضوری دارد. در حال حاضر این هزینه ها در جدول زیر آمده است.

هزینه اکریشن بادی خصوصی

هزینه اکریشن بادی دولتی

800 هزار تومان

بستگی به شرکت دارد اما هزینه ای متوسط 2الی 3 میلیون تومان

 

[hm_banner type=”full_colored” bg_color=”#ed8536″ icon=”” title=”مشاوره ایزو در مشهد” align=”left” btn_title=”” btn_url=”” btn_target=”_self” btn_icon=”ico-desktop2″]شرکت آروین ایزو در حال حاضر به بیش از 100 شرکت در مشهد خدمات مشاوره ای ایزو ارائه کرده است و خوشبختانه تمامی این شرکت ها از خدمات ما رضایت کامل را دارند. جهت دریافت اطلاعات این شرکت به سایت arviniso.ir مراجعه فرمایید[/hm_banner]

این موارد خصوصیاتی بود که نشان می دهد اخد ایزو چقدر می تواند در سازمان ها تاثیر مثبتی بگذارد، این تاثیرات تنها در سازمان های تولیدی نیست، بلکه در سازمان های خدماتی و پیمانکاری نیز می توان به مدیران پروژه و دیگر پرسنلین سازمان آموزش ایزو را داد تا بتوانند وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی دریافت و اخذ ایزو در مشهد و سایر شهرهای کشور با شماره زیر تماس بگیرید.

[hm_banner type=”full_colored” bg_color=”#d204e5″ icon=”” title=”راه های ارتباطی” align=”left” btn_title=”” btn_url=”” btn_target=”_self” btn_icon=”ico-envelope3″]شماره موبایل: 09902702205 شماره ثابت: 08733230268[/hm_banner]

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

1

یک پاسخ به “اخذ ایزو در مشهد”

  1. با سلام
    من سر ممیز سیستم های ایزو ۲۲۰۰۰ و ۹۰۰۰ و همچنین سیستم های HACCP و GMP هستم. در صورتی که امکان همکاری اینجانب با شرکت شما وجود دارد لطفا ایمیل خود ار ارسال فرمایید تا رزومه خود را برای شما بفرستم.
    با تشکر
    سحر روشنک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *