می, 2018 No Comments ایزو 29001

الزامات استاندارد ایزو تی اس 29001 چه تفاوت هایی با دیگر استاندارد ها دارد؟ موارد کاربردی که از این مستندات در سازمان ایجاد می شود چیست؟
الزاماتی که در ایزو 29001 گنجانده شده است برای بهبود دو مورد از سازمان های نفت و گاز می باشد، اولین مورد کاهش آلودگی ها و دومین، کاهش دوباره کاری و یا ضایعات. مسلما با توجه به مواد اولیه ای که در کارخانه موجود است، آلودگی های بی شماری اتفاق می افتد که اگر در این مورد کنترل دقیقی نداشته باشیم سلامتی افراد و پرسنلین سازمان با خطر جدی مواجه می شوند. برای کاهش آلودگی های سازمانی از روش های ارزیابی و یا مدیریت ریسک بهره گرفته می شود و با استفاده از متدهای این روش، فرآیندهایی که منجر به آلودگی سازمانی می شود مورد کنترل قرار می گیرد.
اما در روش دوم که به کاهش ضایعات منجر می گردد. سازمان ایزو در رابطه با این مورد تحقیقات زیادی به عمل آورد و بالاخره متوجه شد که برای این که بتوانند ضایعات کم تری در صنایع نفت و گاز اتفاق بیفتد، باید ارتباط بخش های مختلف سازمان بهتر شود. به فرض مثال نزدیکی های دپارتمان های مختلف تعیین گردد و این کدام یک از بخش های سازمانی ارتباط بیشتری با هم دارند در تعامل بهتری قرار بگیرند تا از افزایش ضایعات جلوگیری شود.
این مسائل، شرح مختصری از تمامی الزامات ایزو تی اس 29001 بود که صورت گرفت و شما عزیزان برای این که بتوانید این مستندات و الزامات را دریافت کنید و یا در رابطه با آن مشاوره ببینید با شماره های زیر تماس بگیرید.

شماره تماس: 09902702205

تگ ها

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *