ثبت نام ایزو چگونه است؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

ثبت نام ایزو به چه صورتی انجام می گیرد؟هزینه ثبت نام ایزو چقدر است؟ثبت نام ایزو در این سایت امکان پذیر است؟

شرکت های زیادی در ایران دوست دارند که مدرک ایزو داشته باشند، اما چون نمی دانند که مراحل کاری به چه ترتیبی است بنابراین می ترسند اقدام کنند. به همین دلیل امروز می خواهیم در رابطه با ثبت نام ایزو و مراحل کاری مربوط به آن توضیحاتی ارائه کنیم.

ثبت نام ایزو به چه صورتی انجام می گیرد؟

در حال حاضر تمامی مراحل مربوط به ثبت نام ایزو به صورت اینترنتی انجام می گیرد. در یک سایت ایزو تمامی راهکارهای مربوط به این کار آمده است. اما خود این کار به دو صورت انجام می پذیرد.

  1. روش اول به شکل کاملا غیر حضوری است. یک سایت اینترنتی و فعال در زمینه صدور مدارک ایزو پیدا کنید. ارتباط دقیقی با این سایت بگیرید. خود این سایت معرف شرکت مربوطه است و تمامی روش های مربوط به اخذ مجوز ایزو در سایت آمده است. به وسیله روش غیر حضوری می توانید تمامی مستندات مربوط به استاندارد را دریافت کنید، آن ها را تکمیل می کنید و برای کارشناس مربوطه ارسال می نمایید. به وسیله این روش به راحتی می توانید مدرک ایزوی معتبر دریافت کنید.
  2. روش دوم به شکل کاملا حضوری است. یک قرار داد مابین پیمانکار و کارفرما در این زمینه بسته می شود. این روش به خصوص برای شرکت و کارخانه های بزرگ که به نظم و ترتیب احتیاج دارند بسیار کاربردی است، زیرا الزامات ایزو می تواند فرآیندهای درون سازمانی را تحکیم ببخشد. پس تنها گواهینامه ایزو نیست که کاربردی است بلکه خود مستندات و الزامات استاندارد مربوطه می تواند یک شرکت را از خطر ورشکستگی نجات دهد.
ثبت نام ایزو

هزینه ثبت نام ایزو چقدر است؟

اما هر کدام از 2 روش بالا دارای هزینه های متفاوتی است. اگر می خواهید به روش غیر حضوری کار خود را انجام دهید هزینه ای مابین 600 هزار تومان الی یک میلیون و دویست هزار تومان پرداخت می کنید. شرایط پرداخت هم به صورت قسطی است و تا زمانی که کامل مدرک ایزو را دریافت کردید تسویه خواهید کرد.
برای ثبت نام ایزو به روش حضوری خود استاندارد مربوطه و هم چنین فرآیندهای کاری سازمان تعیین می کند که چقدر هزینه بایستی پرداخت کنید. به همین دلیل می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان و مشاورین شرکت تماس بگیرید.

ثبت نام ایزو در این سایت امکان پذیر است؟

شما می توانید از طریق منوی سفارش گواهینامه ایزو، تمامی اطلاعات مورد نظر را برای ما ارسال کنید تا در سریع ترین زمان ممکن کار شما را انجام دهیم.

شماره همراه: 09902702205

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *