🔹 مجموعه آروین ایزو شما را به ارائه بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گواهینامه ایزو می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
اخذ ایزو سریع

شرایط اخذ ایزو سریع در ایران

در این متن می خواهیم به مهم ترین شرایطی در کشور ایران بپردازیم که می توان به وسیله آن اخذ ایزویی سریع داشته باشیم.
سازمان های زیادی در ایران هستند که می خواهند به سریع ترین شکل ممکن ایزوی مورد نظر خود را دریافت کنند و این شتاب زده بودن نتیجه تغییرات اساسی است که برای گرفتن گریدهای مختلف و هم چنین شرکت در مناقصات کاری ایجاد شده است.
اما آیا واقعا می توان در سریع ترین زمان ممکن و حداکثر یک هفته، ایزوی مورد نظر سازمان را دریافت کرد یا این که برای اخذ ایزو باید سازمان از فیلترهای قانونی گوناگونی عبور کند؟

ایزو سریع

اخذ ایزو سریع

در این متن می خواهیم به دو شرایط مهم برای اخذ ایزوی سریع بپردازیم که سازمان ها در صورت رعایت نکردن این شرایط نمی توانند اخذ ایزویی سریع داشته باشند.

  1. اولین قانون در هنگام دریافت ایزو این است که سازمان مشاوره دهنده سازمان را مجاب می کند که بلافاصله بعد از دریافت گواهی ایزو، مستندات را هم در سازمان پیاده سازی کند. این شرایط در صورتی است که سازمانی بخواهد در یک مناقصه سودآور شرکت داشته باشد اما ایزو نداشته باشد و در این صورت می توان به این گونه از سازمان ها تخفیف داد.
  2. اما قانون دوم برای اخذ ایزوی سریع برای سازمان ها، این است که قرار داد قانونی از طرف شرکت مشاوره دهنده با شرکت متقاضی ایزو در دفتر بسته شود که مشاوره دهنده بعد از صدور گواهینامه ایزو، مستندات را هم در سازمان پیاده سازی کند. در این صورت می توان با خیالی آسوده گواهینامه ایزو را برای شما صادر کنیم و بعد از دریافت گواهینامه ایزو، بعدا و در سال های اخیر در صورت شرایط اقتصادی مناسب کارخانه و یا شرکت بتوان الزامات را نیز در سازمان اجرایی کرد.

اخذ ایزو سریع

هزینه اخذ ایزو سریع در ایران چقدر است؟

مطمئنا اگر به دنبال اخذ ایزو سریع در ایران هستید، نمی توانید ab های دولتی دریافت کنید. اما برای ab های خصوصی می توان در یک هفته کاری، ایزوی مورد نظر شما را صادر کنیم. هر چند مشاورین آروین ایزو در حال حاضر با چندین ab دولتی زیر نظر سازمان استاندارد همکاری دارد و می تواند برای شما در مدت زمان بسیار کوتاه آن را دریافت کنیم.
اگر مدیریت سازمان قصد دارد یک مدرک ایزو بسیار معتبر دریافت کند، آن چیزی نیست جزء ab دولتی که در حال حاضر حداقل هزینه صدور آن دو میلیون و پانصد هزار تومان است. و برای ab های خصوصی هزینه صدور یک مدرک معتبر یک میلیون تومان است.

در هر حال به مدیران عزیز توصیه می کنیم که به دنبال شرایط دریافت ایزوی سریع نباشند و یا این که کاری کنند قبل از این که به ایزو نیاز داشته باشند آن را برای خود اجراء کنند تا با خیالی آسوده تر بتوانند در همایش ها و مناقصات گوناگون شرکت کنند.

شماره تماس: 09902702205

مهندسین مشاورین آروین ایزو

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

🔹 مجموعه آروین ایزو شما را به ارائه بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گواهینامه ایزو می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آروین کریمی پور
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09902702205
whatsapp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
mobile icon شماره تماس: 09185210731
whatsapp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
telephone icon تلفن ثابت: 08733289222
email icon ایمیل: info@arviniso.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *