اکتبر, 2019 No Comments ایزو اصفهان

استان اصفهان یکی از قطب های مهم صنعتی کشور است و به همین دلیل تقاضا برای اخذ ایزو در شرکتهای مشاوره ای بسیار زیاد است.
امید است با پیشرفت روز افزون علم و وارد شدن آن در دنیای صنعت، درخواست برای مشاوره ایزو در کشور ایران بیشتر از قبل شود. این تقاضا در استان اصفهان و به خصوص مرکز آن به نسبت دیگر نقاط کشور بسیار بیش تر است و به همین دلیل باعث شده تا سازمان هایی که در شهرک های صنعتی اصفهان قرار گرفته اند روز به روز فاصله خود را از رقیبان سنتی خود بیشتر کنند.

اخذ ایزو

معرفی شرکت های اخذ ایزو در اصفهان

چندین شرکت در زمینه اخذ ایزو در اصفهان در حال فعالیت هستند اما متوجه می شویم که بسیاری از این شرکت ها به روش غیر حضوری استاندارد را برای شما پیاده سازی می کنند در حالی که برای گرفتن استاندارد های تخصصی نیاز به حضور کارشناسان و مشاورین داریم. برخی از این شرکت ها شامل ایزو کاوش و ایزو سیستم هستند که در حال حاضر در اصفهان دفتر مرکزی دارند اما نکته ای که در این جا مهم است این شرکت ها تمرکز اصلی خود را بر روی آموزش غیر حضوری گذاشته اند.

انتخاب شرکت مشاوره ایزو

اگر در استان اصفهان هستید و قصد دریافت گواهینامه بین المللی و معتبر را دارید حتما رزومه این شرکت را درخواست کنید. شرکت آروین با حدود 100 شرکت اصفهانی در زمینه پیاده سازی و مشاوره ایزو و هم چنین دریافت گواهینامه معتبر همکاری داشته است

اخذ ایزو در اصفهان

هزینه اخذ گواهینامه ایزو در اصفهان

بستگی دارد از ab خصوصی و یا دولتی بخواهید مدرک بین المللی را برای خود اخذ کنید. در جدول زیر هزینه ی مربوط به صدور گواهینامه ایزو در اصفهان آمده است.

هزینه صدور مدرک ایزو از ab خصوصی

هزینه صدور مدرک ایزو از ab دولتی

1 میلیون تومان

2 میلیون تومان

نکاتی در ارتباط با اخذ ایزو در اصفهان

یکی از دلایل مهم زیاد شدن این فاصله توجه بسیار زیاد این شرکت ها به مسائل مدیریتی و کیفیتی خود است که تمامی این روش ها در استاندارد های ایزو وجود دارد. نمی گوییم مهم ترین دلیل موفقیت سازمان های اصفهان گرفتن ایزو است ولی به هر حال اخذ استاندارد های روز دنیا، برای افزایش سودآوری بی تاثیر نیست.
شرکتی که ایزو را در مجموعه خود به درستی پیاده سازی کند، می داند که چه اهداف کوتاه مدت و بلند مدتی دارد و تمامی کارکنان این شرکت به سمت این اهداف پیش می روند. یکی از مهم ترین ارکان ایزو مشتری مداری آن و هم چنین سنجیدن میزان رضایت مشتریان سازمان از مجموعه است که این خود می تواند باعث شود که میزان رشد خود را در آینده بهتر و با کیفیت تر بسنجیم.
برای اخذ ایزو در اصفهان و دیگر نقاط کشور با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس: 09902702205

تگ ها

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *