🔹 مجموعه آروین ایزو شما را به ارائه بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گواهینامه ایزو می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

مشاوره مستندات ایزو 17025

آنچه در این مقاله می خوانید ....

اگر می خواهید که مستندات ایزو 17025 را در سازمان خود به صورت دقیق و عملی اجراسازی کنید، نیاز به یک مشاوره کاربلد و باتجربه در این زمینه دارید.
بسیاری از سازمان ها، می پرسند که آیا شما مستندات ایزو 17025 را به صورت کتبی دارید یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله به صورت مکتوب این مستندات را داریم و می توانیم در قبال هزینه ای که به شرکت واریز می کنید تمامی قواعد این مستندات را به صورت کامل و عملی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.
اما این مورد برای زمانی مفید است که سازمان مسئول آزمایشگاه باتجربه داشته باشد که حداقل چندین سال در حوزه مورد نظر آزمایشگاهی، فعالیت داشته باشد و این مورد برای سازمان های تازه تاسیس نمی تواند کاربردی باشد، زیرا مستندات برای آن ها سنگین است و احتمالا در پیاده سازی آن به تنهایی دچار مشکلاتی می شوند.

مشاوره ایزو 17025

قبل از هر چیزی باید به مستندات استاندارد ایزو 17025 بپردازیم، مستنداتی که باعث می شود سازمان های آزمایشگاهی کار خود را از نظر استاندارد سازی، زیر و رو کنند. در این مستندات بحث هایی از قبیل بررسی نتایج آزمون و تصدیق میانی یا همان کالیبراسیون اندازه گیری ها آمده است که هم برای سازمان های کنترل کیفیتی مفید می باشد و هم برای سازمان های تحت کالیبراسیون تجهیرات. در مشاوره این استاندارد باید به دو صورت عمل شود، زمانی که شرکت خواهان آمدن مشاور به سازمان باشد و این قبیل به صورت حضوری و با فرستادن مشاوره مورد تایید سازمان ما انجام می گیرد. اما بعضی مواقع خود سازمان می گوید که مستندات را برای ما بفرستید و در زمان انجام دادن مستندات در سازمان، مشاوره غیر حضوری به ما بدهید تا در طول پروژه بتوانند از آموزش های ما بهره مند شوند، این گونه پروژه گرفتن هزینه ای به مراتب پایین تر از مشاوره حضوری دارد و می توانید برای اطلاع یافتن از قیمت های مشاوره ایزو 17025 با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس: 09902702205

مهندسین مشاورین آروین ایزو

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

🔹 مجموعه آروین ایزو شما را به ارائه بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گواهینامه ایزو می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *