آگوست, 2018 No Comments گواهینامه ce

در روزهای اخیر به دلیل افزایش ارز دولتی، هزینه مربوط به اخذ گواهینامه ce اروپا به شدت افزایش پیدا کرده است و این کار را برای شرکت هایی که قصد صادرات به اروپا را دارند دشوار کرده است.
در روز های اخیر تمامی شرکت هایی که قصد اخذ گواهینامه ce را داشته اند با توجه به نرخ ارز همگی کنسل کرده اند و منتظر این هستند که تورم و مشکلات اقتصادی کشور برطرف شود.
اما آیا می توان انتظار داشت که این مشکلات اقتصادی تا کی ادامه دار خواهد بود و یا ایده ای برای حل این مشکل پیدا نشده است؟
در جواب دادن به این سوال باید بگوییم که طی هفته گذشته نمونه موردی دیگر به نام ECM تدوین شده است که همان قابلیت اجرایی CE اروپا را دارد و با هزینه ای بسیار کم تر از آن می توان این مدرک را دریافت کرد.

اخذ گواهینامه ce

اخذ گواهینامه ce

با اخذ گواهینامه ce قابلیت صادرات به حوزه اتحادیه اروپا برای شرکت ها فراهم شده است، اما تا تاریخ 97/5/12 هزینه صدور این مدرک 2700 یورو بوده است و این هزینه برای کارفرمایان در شرایط کنونی بسیار زیاد است و آن ها را قادر به اخذ گواهینامه ce نمی کند.

اما با به میان آمدن گواهینامه ECM هزینه ای معادل دو میلیون و پانصد هزار تومان پرداخت خواهید کرد و این مدرک با کد 4 رقمی از سمت نوتیفای بادی صادر می شود و امکان صادرات به اتحادیه اروپا و حتی ترکیه و قبرس و اوراسیا را فراهم می کند.

شرکت های متقاضی به دو صورت می توانند تقاضا دهند:

  • بدون تست ریپوزت با هزینه 2 میلیون
  • با تست ریپورت هزینه ای معادل 2 میلیون و پانصد

نکته جالب توجه در ECM این می باشد که دیگر اجباری به گرفتن تست ریپورت نیست و شما می توانید بلافاصله درخواست سفارش این گواهینامه را بدهید.

برای سفارش دادن این گواهی با شماره زیر تماس بگیرید. ساعات کار دفتر از 8 الی 6 بعدازظهر و در غیر این ساعات با شماره همراه تماس بگیرید.

 

شماره ثابت: 08733230268

شماره موبایل: 09902702205

 

تگ ها

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *