می, 2018 No Comments ایزو 17025

در این متن می خواهیم به راه هایی بپردازیم که منجر به خرید استاندارد ایزو 17025 می شود که این مساله برای سازمان های آزمایشگاهی حیاتی است.
شاید پیش خود فکر کرده باشید که چگونه می توان خرید ایزو 17025 را انجام داد؟ چگونه می توان این استاندارد را در سازمان پیاده سازی کرد و مسائلی از این دست. اما می خواهیم به شما راه هایی را نشان دهیم که شما می توانید با هزینه ای کم تر، این استاندارد را در سازمان خود داشته باشید و به راحتی صاحب امتیاز آن شوید.

  • اولین راهکار برای پیاده سازی مستندات این استاندارد با هزینه متناسب، در اختیار داشتن تمامی بندها و روش های اجرایی آن است. شما می توانید با سازمانی همکاری داشته باشید که این روش های اجرایی را در اختیار شما قرار دهد تا در کوتاه ترین زمان ممکن، استاندارد ایزو 17025 را در سازمان خود بگیرید.
  • راهکار دوم که اتفاقا پرکاربردترین روش برای خرید ایزو 17025 است گرفتن مشاور است. مشاوری که رزومه کافی در زمینه پیاده سازی ایزو 17025 را در سازمان های مختلف داشته باشد. معمولا حق الزحمه مشاورین با توجه به میزان تست هایی است که قرار است برای سازمان شما طراحی کنند، فقط قبل از این موارد باید سازمان آزمایشگاهی تمامی امکانات لازم در آزمایشگاه را در اختیار مشاور قرار بدهد وگرنه زمان پیاده سازی این استاندارد طولانی تر می شود.

اگر می خواهید قرار دادی دو جانبه و قانونی با سازمان های مشاور در زمینه ایزو 17025 انجام دهید باید قرار داد رسمی ببندید. قرار دادی که در دفتر خانه ثبت شود و در این صورت باید تمامی مالیات های مربوط به ثبت این قرار داد را بپردازید.

جهت آشنایی بیشتر با چگونگی پیاده سازی این استاندارد و هزینه های مربوط به آن با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

 

شماره تماس: 09902702205

تگ ها

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *