سپتامبر, 2018 No Comments گواهینامه ce

در حال حاضر و با توجه به شرایط مناسب صادرات در کشور، شرکت های بسیاری برای دریافت گواهینامه ce اروپا اقدام می کنند و همین مساله باعث شده در خصوص مزیت های این کار بپردازیم.
همیشه بحث صادرات آن هم برای کشورهای اتحادیه اروپا، مورد توجه شرکت های ایرانی بوده است، بسیاری از کالاهای ایرانی در کشورهای اروپایی پیدا نمی شود و همین مساله باعث شده تا بستری مناسب برای صادرات به اروپا فراهم شود.
دریافت گواهینامه ce

هزینه دریافت گواهینامه ce اروپا

شرکت های اروپایی برای این که بتوانند کالاهای باکیفیت را دریافت کنند، الزامی را برای شرکت های وارد کننده در نظر گرفته اند که بدون داشتن این الزام نمی توان به فکر صادرات به اتحادیه اروپا بود. این الزام گواهینامه ce اروپا نام دارد و برای این که بتوان آن را دریافت کرد باید تست ریپورت های مخصوص به محصول انجام بگیرد و نتایج آن برای شرکت اروپایی فرستاده شود و در صورت تایید می توان گواهینامه ce را دریافت کرد. هزینه دریافت این مدرک در حال حاضر 6 میلیون تومان است.

دریافت گواهینامه ce

مزیت گرفتن ce اروپا

با توجه به چالش جدی اقتصادی در ایران، مبحث صادرات یکی از راه حل های فرار از این معضل شده و شرکت ها از این طریق می توانند سود خوبی کنند، زیرا محصول خود را با نرخ یورو به فروش می رسانند و این قضیه با توجه به نوسانات ارز، فرصت مناسبی برای شرکت های ایرانی فراهم کرده است. پس فرصت را از دست ندهید و شما هم می توانید به عنوان یک تولید کننده صادر کننده خوبی به اروپا باشید به شرط این که هر چه زودتر اقدام کنید.

 

شماره موبایل: 09902702205

شماره ثابت: 08733230268

تگ ها

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *