می, 2018 No Comments گواهینامه ce

چرا باید امروزه به فکر اخذ گواهینامه معتبر ce باشیم؟ آیا گرفتن این مدرک می تواند کمکی به وضعیت اقتصادی سازمان بکند؟ مراحل گرفتن آن چگونه است؟
در بازار رقابتی امروزه و هم چنین در وضعیت بد اقتصادی که متاسفانه بسیاری از سازمان های ایرانی با آن سر و کار دارند واژه صادرات به میان می آید. اما این واژه پیچیده است و اگر می خواهید وارد چنین فضایی بشوید باید طبق اصول و مقررات بین المللی عمل کنید وگرنه با شکست مواجه می شوید.

گواهینامه ce

یکی از بهترین کارهایی که برای امر صادرات اتفاق می افتد، اخذ گواهینامه ce است. این مدرک برای نشان دادن به اتحادیه اروپا می باشد و در صورتی که سازمان شما بتواند آن را دریافت کند به راحتی می توانید محصول خود را در کشورهای اروپایی توزیع کنید. همان طور که می دانید این فرصت می تواند سازمان شما را از رکود اقتصادی نجات دهد و در بخش صادرات به صورت حرفه ای وارد شوید و محصولات خود را به دیگر کشورها بفرستید.

اما برای اخذ گواهینامه ce، باید اصول و قوانینی در سازمان رعایت گردد وگرنه موفق به دریافت این گواهینامه نمی شویم. اولین قانون باید نوع مدرک خود را مشخص کنید، این که مشاورین بر اساس قوانین عدم انطباق سازمان پیش بروند و یا گواهینامه تضمین کیفیت بخش اولیه این استاندارد است. زمانی که خط مشی خود را در خصوص گرفتن گواهینامه ce تعیین کردید باید مدارک پیوستی در سازمان در خصوص تست ریپورت ها به مشاورین بدهید تا آن ها برای شما کامل کنند و با طراحی تست های مختلف از محصول سلامتی محصول شما را تضمین کنند.

هزینه اخذ گواهینامه ce، بستگی به موارد مختلف هم چون بالا رفتن نرخ یورو در ایران دارد و به همین دلیل ما نمی توانیم قیمت ثابتی به شما بدهیم و برای این که از قیمت روز این محصول آگاهی پیدا کنید و پیگیر کارهای اخذ آن باشید می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس: 09902702205

تگ ها

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *