جولای, 2018 No Comments ایزو 17020

تنها شرکت های بازرسی فنی به گواهینامه ایزو 17020 نیاز دارند و آن هم باید بین المللی باشد. چون از طرف سهامداران این مجموعه ها ایراداتی گرفته می شود.
گواهینامه ایزو 17020 نشان می دهد که یک سازمان تمامی جزئیات مربوط به بازرسی فنی و تحلیل تست های مربوطه را به درستی رعایت می کند و به همین دلیل شرکت های مشتری راحت تر با مجموعه هایی که این گواهینامه را دارند وارد قرار داد می شوند. هر چند نباید از این مساله غافل شد که تنها گواهینامه های cb هست که نشان می دهد سازمان به درستی مستندات استاندارد را رعایت کرده است.

چگونگی دریافت گواهینامه ایزو 17020

برای دریافت گواهینامه ایزو 17020 بین المللی باید 4 کار انجام داد که هر کدام از این مراحل باید به ترتیب و کامل انجام گیرند این مراحل شامل:

  • انتخاب مشاور
  • تهیه مستندات و الزامات مربوط به استاندارد توسط مشاور
  • اجراسازی این مستندات در سازمان
  • ممیزی نهایی توسط شرکت

باید یک سازمان مشاور ایزو را انتخاب کنید که با قیمتی مناسب تمامی مستندات مربوط به ایزو 17020 را برای شما تهیه کند. مستندات به شما و مسئول آزمایشگاه داده می شود و پس از تکمیل فرم ها، مرحله ممیزی این استاندارد فرا می رسد و پس از تایید شرکت مشاور، گواهینامه ایزو 17020 برای سازمان شما صادر می شود.

زمان انجام دادن تمامی این فعالیت ها بستگی به سرعت عمل مشاور و هم چنین کارمندان آزمایشگاه را دارد ولی متوسط حدود یک ماه طول می کشد تا گواهینامه به دست شما برسد.

برای سفارش این استاندارد و کارهای مربوطه با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس: 09902702205

تگ ها

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *