🔹 مجموعه آروین ایزو شما را به ارائه بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گواهینامه ایزو می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
گواهینامه ایزو 17025

گواهینامه ایزو 17025 در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید ....

در کشور ایران برای اخذ گواهینامه ایزو 17025 مقررات خاصی وجود دارد که مربوط به همان کشور است و مدیران شرکت های مختلف باید طبق این قوانین عمل کنند.
متاسفانه در حال حاضر قوانین سفت و سختی برای اخذ گواهینامه ایزو 17025 در ایران وجود دارد و همین عامل باعث شده است که بسیاری از افراد برای دریافت این استاندارد رمقی نداشته باشند، البته ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که بسیاری از این افراد می خواهند بدون مشاوره این استاندارد را دریافت کنند که چنین کاری غیر ممکن است.

گواهینامه ایزو 17025

هزینه گواهینامه ایزو 17025

اگر بگوییم که برای اخذ گواهینامه ایزو 17025 لازم نیست هیچ هزینه ای پرداخت کنید شاید تعجب کنید، در بعضی مواقع و خیلی نادر احتمال دارد به دلیل وجود عدم انطباق در سازمان شما، هزینه ای ناچیز متحمل شوید، اما عمده هزینه شما برای گرفتن این گواهینامه، مشاوره ای است که از جانب شرکت های مشاوره ایزو هم چون شرکت ما برای دریافت این گواهینامه صورت می گیرد.

در ایران تنها سازمان استاندارد می تواند گواهینامه مورد نظر را برای شما صادر کند، که خبردار شدیم به دلیل وجود تحریم های مختلف علیه کشور، این سازمان هم تحریم شده است و تا اطلاع ثانوی نمی توان این مدرک را دریافت کرد.

اما شرکت هایی که نیاز جدی و مبرم به گواهینامه ایزو 17025 دارند باید چه کاری انجام دهند؟ آیا راه حلی برای گذشتن از این مشکل وجود دارد؟

تنها راه حل ساده این است که از یک شرکت cb گواهینامه مدنظر خود را دریافت کنید. مزیت این گواهینامه این است که نیاز به مشاوره چندانی ندارد و این در کم شدن هزینه ها تاثیر گذار است. اما باید به خاطر داشته باشید که اخذ این گواهینامه، تاییدیه های لازم هم چون سازمان استاندارد ایران را ندارد و تنها نشان می دهد شرکت شما گواهینامه ایزو 17025 را گرفته است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره های شرکت تماس بگیرید.

شماره موبایل: 09902702205

شماره ثابت: 08733230268

 

مهندسین مشاورین آروین ایزو

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

🔹 مجموعه آروین ایزو شما را به ارائه بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گواهینامه ایزو می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *