اکتبر, 2018 No Comments مدرک ایزو

چگونه امکان دارد که با هزینه ای کم، به فکر گرفتن مدرک ایزو باشیم؟ آیا این گواهینامه ها، دارای صلاحیت و اعتبار کافی هستند و از کجا متوجه شویم که معتبر می باشند.
امروزه شاهد آن هستیم که بسیاری از شرکت های مشاوره ای تبلیغ این را زده اند که با هزینه ای اندک می توانند برای شما انواع مدارک ایزو را صادر کنند. برخی از این شرکت ها راست می گویند و برخی فقط جنبه تبلیغاتی دارد. در این متن می خواهیم شما عزیزان را آگاه کنیم تا در صورت تقاضای مدرک ایزو، سر شما کلاه نرود.

هزینه اخذ ایزو

تمامی مدارک بین المللی که گواهینامه های ایزو را صادر می کند، در دو دسته تقسیم بندی می شوند:

  • AB های دولتی
  • AB های خصوصی

AB دولتی شامل IAF هست که بسیار معتبر می باشد و برای گرفتن مدرک ایزو، از این AB بایستی حتما آموزش داده شود وگرنه دادن چنین گواهینامه ای خلاف قانون است.
AB خصوصی شامل ASCB و یا NISAB است و نسبت به دسته دیگر از اعتبار کم تری برخوردار است ولی به هر حال نشان می دهد که فرد و یا سازمان، گواهینامه ایزو دارد.
هر گواهینامه ای که خارج از این دو AB صادر شود، معتبر نیست و صرفا برای دکور و تبلیغات باید از آن استفاده شود. معمولا هزینه AB های دولتی حدود 3 میلیون تومان، و AB های خصوصی یک میلیون و پانصد هزار تومان است.

گرفتن مدرک ایزو

گرفتن مدرک ایزو در ایران

به هر حال اگر به فکر گرفتن مدرک ایزو هستید متن بالا را با دقت بخوانید تا آشنایی نسبی با حوزه کاری خود داشته باشید. اگر می خواهید بدانید که آیا مدرکی تحت AB مورد نظر است که شرکت ادعا می کند کافی است به سایت https://www.iaf.nu/  بروید تا بتوانید مدرک را اعتبار دهی کنید.

برای آگاهی از هزینه دقیق صدور گواهینامه های ایزو، فرم زیر را تکمیل بفرمایید و دکمه ارسال را بزنید.

سفارش گواهینامه ایزو

  • لطفا ایزوی مورد نظر خود را انتخاب کنید
  • دپارتمان هایی که در سازمان شما از نظر ایمنی و بهداشت پر اهمیت تر هست را در جعبه بالا نام ببرید
  • چند نوع محصول دارید و نام آن ها را بنویسید

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: 09902702205
شماره ثابت: 08733230268

تگ ها

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *