🔹 مجموعه آروین ایزو شما را به ارائه بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گواهینامه ایزو می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
گواهینامه ایزو 9001

شرایط اخذ گواهینامه ایزو 9001

بسیاری از سازمان ها در خصوص شرایط اخذ گواهینامه ایزو 9001 سوال در ذهن دارند و به دلیل اهمیت بالایی که این استاندارد مادر دارد جواب دادن به این سوال می تواند به بسیاری از پاسخ ها جواب دهد.
اما هر سازمانی برای دریافت گواهینامه ایزو 9001 باید شرایط حداقلی داشته باشد، منظور از شرایط حداقل این است که مشاورین را مجاب به پذیرش پروژه و هم چنین اجراسازی الزامات ایزو کند. باید کارمندان سازمان توجیه شوند که فرم های طراحی شده برای آن ها را به صورت کامل و در طول مدت زمانی که برای آن ها تعیین شده است پر کنند و در صورت بروز هر گونه سوالی با مشاورین در جریان بگذارند. هم چنین بازدید از محل سازمان باید در دستور کار مشاوران و هر ماه دوبار انجام بگیرد تا از نحوه اجراسازی آموزش هایی که آن ها به سازمان داده اند اطمینان حاصل کنند.
تمامی مشاورین در رابطه با پیاده سازی استاندارد ایزو 9001 سه مرحله را باید رعایت کنند:

  • حس مسئولیت پذیری در سازمان و پروژه ای که بر عهده دارند
  • اجراسازی تمامی الزامات درون سازمان حتی آن الزاماتی که سازمان احتیاج چندانی به آن ندارد
  • پاسخ گو بودن در تمامی لحظاتی که سازمان بدان نیاز دارد

گواهینامه ایزو 9001

مشاوره ایزو 9001

زمان مشاوره استاندارد ایزو 9001 سه ماه کاری است و در طول این سه ماه مشاور حداقل باید 9 بار به سازمان بیاید. فرقی نمی کند که اندازه سازمان چقدر است و آیا سازمان خدماتی است یا تولیدی. هر چند در سازمان های تولیدی الزامات بیشتری مورد ارزیابی و پیاده سازی قرار می گیرد ولی برخی از الزامات برنامه ریزی استراتژیک در سازمان های خدماتی هستند که نیاز به زمان بیشتری دارند به همین دلیل این زمان را برای هر دو سازمان ثابت در نظر گرفتیم.

شرکت مشاوره ایزو 9001

شرکت های متعددی در ایران هستند که می توانند الزامات ایزو 9001 را برای شما پیاده سازی کنند، اما در حال حاضر بهترین سازمان ها در پایتخت ایران حضور دارند و شما اگر شهرستانی هستید می توانید از نمایندگان این شرکت ها در شهرستان ها بهره ببرید و یا مستقیما با خود سازمان های مشاوره ای در ارتباط باشید. همانطور که مطلع هستید گواهینامه های متعددی برای دریافت ایزو 9001 وجود دارد ولی در حال حاضر این گواهینامه شرکت توف نورد آلمانی است که گوی سبقت را از دیگر رقبا در ایران برده است، هر چند تمامی گواهینامه های بین المللی از اعتبار مناسبی برخوردار هستند اما در حال حاضر این توف نورد است که تبدیل به یک برند مشهور در ایران و سایر کشور ها شده است و شما نیز می توانید این گواهینامه را از سازمان ما درخواست کنید.

هزینه دریافت گواهینامه ایزو 9001

اما سوال های متعددی در خصوص هزینه دریافت گواهینامه ایزو 9001 پرسیده می شود و باید اولین نکته را خدمت شما عرض کنم که اگر سازمان شما بیشتر از 50 نفر پرسنل داشته باشد 10 درصد به هزینه های دریافتی افزوده می گردد اما اگر خواهان دریافت هزینه های این گواهینامه هستید می توانید از طریق شماره های قرار داده شده در داخل سایت استفاده کنید.

مهندسین مشاورین آروین ایزو

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

🔹 مجموعه آروین ایزو شما را به ارائه بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که گواهینامه ایزو می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آروین کریمی پور
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09902702205
whatsapp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
mobile icon شماره تماس: 09185210731
whatsapp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
telephone icon تلفن ثابت: 08733289222
email icon ایمیل: info@arviniso.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *