سپتامبر, 2019 No Comments ایزو 9001

با توجه به جدید بودن مستندات ایزو 9001 ویرایش 2015 تعداد اندکی از سازمان های مشاوره ای آن را طراحی کرده اند و یکی از این معدود سازمان ها در این زمینه ما هستیم.
برای این که بتوانید مستندات ایزو 9001 ویرایش 2015 را دریافت کنید باید بدانید که این استاندارد چه تغییراتی کرده است و نسبت به ویرایش قبلی چه مباحث جدیدی به آن اضافه شده است و سپس اقدام به خرید این مستندات کنید. خوشبختانه سازمان ما توانسته با تلاش شبانه روزی مهندسین عزیز این مستندات را آماده و در اختیار سازمان های متقاضی اخذ گواهینامه ایزو 9001 قرار دهد.

مستندات ایزو 9001

تعریف مستندات ایزو 9001

واقعیت این است که برای تهیه این مستندات بسیار کار شده است تا توانسته ایم به صورت کامل تمامی جزئیات آن را فراهم کنیم. در این مستندات ویرایش 2015 سه مبحث بسیار مهم اضافه شده است که شامل:

  • مدیریت پروژه
  • مدیریت دانش
  • مدیریت فرصت ها و تهدیدات
  1. قسمت مدیریت پروژه آن به صورت کامل تمامی بندهای مربوط به استاندارد pmbok توضیح داده شده است و سپس طبق قوانین نرم افزار msp جلو رفته است.
  2. اما مبحث مدیریت دانش، به صورت کامل در این مستندات آورده شده است و شامل چگونگی به وجود آوردن مخزن های دانش و هم چنین دسترسی به داده های ضروری شرکت است.
  3. قسمت مدیریت فرصت ها و تهدیدات سهم کوچکی از مدیریت استراتژیک است که در این مستندات به صورت کامل به این علم که یکی از الزامات جدید ایزو 9001 ویرایش 2015 است پرداخته ایم.

مستندات ایزو 9001

لازم به ذکر است ابتدا روش های اجرایی مربوط به هر بند را آورده ایم و سپس فرم های مربوط به هر قسمت در کنار روش های اجرایی آورده شده است و قسمت هایی از استاندارد که نیاز به دستورالعمل داشته است را نیز طراحی کرده ایم مانند دستورالعمل ایمنی انبار یا دستورالعمل ارزیابی تامین کنندگان کالا.

اطلاعات کامل در ارتباط با مستندات ایزو 9001

نظامنامه، خط مشی و اهداف استراتژیک، روش های اجرایی و دستورالعمل ها همگی در این مستندات طراحی شده است. این فایل شامل بیش از 3000 صفحه است و ماه ها برای طراحی آن زحمت کشیده شده است. این مستندات را باید به دو بخش تقسیم بندی کرد. قسمتی که برای مدیریت شرکت و شامل چشم اندازها و ترسیم فرصت ها و تهدیدات سازمانی است و بخشی که شامل روش اجرایی است که می تواند شامل کالیبراسیوت تجهیزات، روش های انتقال مواد اولیه از اتبار به خط تولید، انبارداری و دیگر روش هاست.
اگر خواهان مستندات ایزو 9001 هستید و خواهان دریافت نمونه هایی از این قسمت می باشید همین حالا با شماره زیر تماس بگیرید و ضمن اطلاع از قیمت این مستندات، نمونه هایی را دریافت کنید تا از کیفیت و کمیت این مستندات مطمئن شوید.

آدرس ایمیل

  • لطفا آدرس ایمیل خود را در این فیلد وارد کنید و دکمه ارسال را بزنید تا نمونه ای از مستندات ایزو برای شما ارسال گردد.
  • لطفا شماره همراه خود را وارد کنید.

مهندس کریمی پور: 09902702205

تگ ها

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *